• Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
  • Euroform s.r.o.
Specializované prodejny EUROFORM Příbram a Sedlčany Vám nabízí

interiérové dveře a zárubně PRÜM, plastová okna a dveře, střešní okna ROTO, stínící techniku, voděodolné vinylové podlahy, garážová vrata, okenní parapety a další produkty.


 

Vážený zákazníku,

dovolujeme si vám představit náš sortiment stavebních výplní do Vašeho bytu či domu, jako jsou interiérové dveře a zárubně PRÜM, vchodové vstupní dveře do bytů, celoskleněné dveře PRÜM, střešní okna ROTO, plastové vchodové dveře a plastová okna NEDROPLAST, dveřní výplně PERITO, rolety pro střešní okna ROTO, hliníková okna a dveře HESTA, okenní příslušenství, vnitřní plastové parapety, venkovní parapety z taženého hliníku, vnitřní žaluzie, náhradní díly pro vnitřní řetízkové žaluzie, sítě proti hmyzu, interiérové dveře a zárubně LIPBLED, interiérové dveře a zárubně MASONITE, celoskleněné dveře JAP, interiérové GRAFOSKLO, posuvné dveře do pouzdra a posuvné systémy, stavební pouzdra ECLISSE, stavební pouzdra JAP, bezobložková stavební pouzdra JAP, vstupní bezpečnostní dveře a zárubně, vstupní protipožární dveře s kovovou zárubní s certifikátem požární odolnosti EW30D3, dveřní kliky TWIN, kování TWIN, střešní okna DACHSTAR, garážová vrata KRUŽÍK, venkovní rolety ALMMA, venkovní žaluzie ALMMA, skleněné obklady např. za kuchyňské linky, zateplené půdní stahovací schody značky DACHSTAR, vinylové podlahy německého výrobce KWG.


pro více informací klikněte na logo

Prvotřídní plastová okna a dveře jsou vyráběny z německých profilů ALUPLAST. Specializovaná zakázková výroba firmy NEDROPLAST okna s. r. o. vyrábí od roku 1993 plastová okna a dveře, balkonové i vchodové dveře, plastové pevné prosklené stěny, francouzská okna, plastové dveře paralelně posuvné, terasové dveře, zasklení balkonů a lodžií a mnoho dalších variant plastových stavebních výplní na míru dle Vašeho výběru a požadavků. U oken si můžete vybrat z 5ti nebo 6ti komorového provedení v oboustranně bílé barvě, v polodekoru (interiér bílá, exteriér barva dle výběru) nebo v oboustranném dekoru. Barvu oken i dveří si můžete vybrat z široké nabídky různých dekorů dřeva, nebo barev. Tato plastová okna i dveře jsou osazovány špičkovými atestovanými tepelně-izolačními skly plněnými Argonem ve variantě dvojskla Ug = 1,0 W/m2K či trojskla Ug = 0,6 nebo 0,7 W/m2K podle přání zákazníka. U vchodových dveří máte na výběr z více jak 100 modelů kvalitních dveřních HPL výplní PERITO.

Součástí naší nabídky oken a dveří je také okenní příslušenství. Samozřejmostí jsou vnitřní plastové parapety i venkovní hliníkové tažené parapety v několika barevných provedeních, lamelové vnitřní horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu, okenní kování. K vnitřním řetízkovým žaluziím nabízíme i náhradní díly! Dodáváme také venkovní rolety ALMMA ovládané popruhem, klikou nebo elektromotorem.Hliníkové výplně stavebních otvorů, především hliníková okna, balkonové dveře a vchodové dveře HESTA jsou vyráběny na Slovensku z belgických profilů ALIPLAST Aluminium Systems za velmi příznivé ceny. Tyto výrobky jsou dodávány s atestovanými skly ve variantě tepelně-izolačního dvojskla Ug = 1,0 W/m2K, či trojskla Ug = 0,6 nebo 0,7 W/m2K dle Vašeho přání. Hliníkové profily je možné zvolit v povrchovém provedení přírodního hliníku (transparentní nástřik), laminací v mnoha dekorech dřeva a nástřiku všech barev stupnice RAL.

 

Kvalitní interiérové dveře a obložkové zárubně německého výrobce PRÜM, které jsou té nejvyšší kvality, Vám objednáme za velmi příznivé ceny v různých povrchových úpravách a provedeních. Můžete si vybrat dveře a zárubně v povrchové úpravě CPL laminátu, folie, přírodní dýhy nebo bílého laku. Mnoho barevných odstínů je samozřejmostí – mimo klasické odstíny dřevin, jako je javor, dub, buk, ořech, Vám nabídneme i velice moderní 3D bělené odstíny hodící se do každého interiéru. zárubně  Dveřní křídla montujeme také do stávajících kovových zárubní, pokud rozměry zárubně odpovídají rozměrům normy ČSN. Posuvné systémy pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře jsou zajímavým a elegantním řešením, pokud hledáte úsporu místa v interiéru. Posuvné dveře lze namontovat do stavebního pouzdra, nebo na kolejnici umístěné na zdi.

Kromě dveří a zárubní PRÜM Vám nabízíme také interiérové dveře a zárubně slovinského výrobce LIPBLED a předního českého výrobce MASONITE. Všichni uvedení výrobci mají širokou nabídku modelů dveří i barevných povrchových úprav. Výrobce MASONITE nabízí také obklad ocelové zárubně, tedy techniku, kdy Vaší starou kovovou zárubeň obložíme novou dřevěnou zárubní (zda půjde Vaše stará zárubeň obložit, musí ověřit náš technik).

Nabízíme a montujeme také bytové vstupní dveře - certifikované požárně odolné dveře a zárubeň - požární třída EW30D3

nebo bytové vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, dveře s vyšší klima kategorií pro vstupy např. z garáže, bezfalcové dveře a mnoho dalších řešení.

Pokud Vás zaujme luxusnější a elegantnější vzhled interiérových dveří, doporučujeme Vám celoskleněné dveře. Celoskleněné dveře dodáváme v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení od výrobců PRÜM a JAP . Skleněné dveře jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla ESG o síle 8-10 mm. Lze je zamontovat jako standardní otočné do obložkové zárubně, posuvné skleněné dveře do stavebního pouzdra, posuvné skleněné dveře po zdi v kolejnici umístěné na zdi a také do celoskleněné pevné stěny.

Od výrobců TWIN, a MP KOVÁNÍ Vám nabízíme velmi kvalitní i designové kliky pro interiérové dveře, sety klik pro celoskleněné dveře, bezpečnostní kování, mušle a madla pro posuvné dveře, cylindrické vložky, dřevěné prahy, větrací mřížky, kukátka, dveřní zarážky, dopisní vhozy aj.

Dodáváme stavební pouzdra JAPECLISSE, a to ve variantě do zdi nebo do sádrokartonu. Jedná se o moderní systém pro zasouvání dveří do příčky, který má především obrovskou výhodu úspory místa a je velmi praktický. Další výhodou je bezbariérovost pouzder a velký výběr z mnoha modelů (pro dvě jednokřídlé dveře současně, pro dvoukřídlé dveře, pro systém bez zárubní, pro paralelně se posouvající křídla aj.).

Střešní okna ROTO patří k nejkvalitnějším výrobkům svého druhu nejen na českém, ale i na evropském trhu. Výrobcem střešních oken je německá firma ROTO-FRANK AG s více jak 80letou zkušeností a tradicí. Nejvýznamnějšími přednostmi střešních oken ROTO jsou dlouhá životnost, záruka na výrobky 15 let, rychlá a snadná údržba, jednoduché ovládání, přesnost rozměrů, možnost elektronického ovládání.  Střešní okna ROtO nabízíme za velmi zajímavé ceny s odbornou montáží nebo i bez montáže. Na přání klientů provádíme také demontáž starých střešních oken. Součástí nabídky ROTO je také široká škála okenního příslušenství, jako jsou stínící rolety - hladké a plisované, lamelové žaluzie, venkovní protisluneční clony, venkovní rolety.

Výrobce DACHSTAR nabízí plastová a dřevěná střešní okna včetně příslušenství. Střešní okna DACHSTAR jsou vyráběna v EU, mají výborné technické parametry a příznivé ceny.

Součástí naší nabídky jsou také sekční garážová vrata KRUŽÍK. Široká nabídka povrchových úprav a příslušenství je samozřejmostí. Garážová vrata dodáváme také s montáží.

Pokud chcete obložit kuchyňskou linku či jinou část interiéru skleněnými obklady, nabízíme Vám skleněné obklady v jednobarevném provedení v odstínech RAl nebo s různými designy (květiny, kameny, zvířata, abstraktní tvary aj.).

Na naší vzorkovně máme vystaveny interiérové dveře PRÜM, LIPBLED, MASONITE, dveřní kliky a mušle, plastová okna a dveře ALUPLAST, střešní okna ROTO, vzorky povrchových úprav a odstínů, okenních profilů a výplní interiérových dveří a mnoho dalšího. Všechny produkty u nás můžete objednat i bez montáže, ale doporučujeme využít služeb našich odborně školených a spolehlivých montážních a zednických týmů. Všechny nabízené produkty a jejich použité komponenty mají potřebné atesty a certifikáty platné v České republice a EU. Odbornou montáž oken i dveří provádíme v regionech Příbram, Březnice, Sedlčany, Votice, Milevsko, Tábor, Benešov, Nový Knín, Dobříš, Hořovice, Jince, Zdice, Beroun, Mníšek pod Brdy, Praha a okolí, Praha-Západ, Rokycany, Ejpovice, Plzeň, Blatná, Písek, Strakonice, a další regiony na poptání.

Partneři