ProduktyVinylové podlahy

Nabízíme 100% voděodolné vinylové podlahy Antigua HYDROTEC a HYDROFIX od německého výrobce KWG.

Jsme výhradním dovozcem tohoto jedinečného plovoucího vinylu.


Plovoucí vinyl značky KWG je plně vhodný pro pokládku na podlahy s podlahovým vytápěním do max. teploty 40 C v systému

teplovodního podlahového vytápění.

Produktové řady vinylů s označením HYDROTEC a HYDROFIX jsou 100% voděodolné,

a tím jsou samozřejmě vhodné k pokládce i do prostor s vyšší vlhkostí, například do koupelen.


Jedná se o vyjímečné clickové vinylové podlahy, která mají 100% voděodolnost, a to při plovoucím systému pokládky.


 

Jako podkladová vrstva se u řady HYDROTEC používá latexová podložka, která plní současně funkci kročejové hlukové izolace.

U řady HYDROFIX se jako podklad používá pouze PE folie, neboť produktová řada s označením HYDROFIX má jako

spodní vrstu již v protitahu instalovaný kročejový útlum.

 

Nabízíme Vám, jak samotný prodej podlahové krytiny, bez dopravy i s dopravou na místo,  tak i službu pokládky vinylu na klíč.


Katalog jedinečných vinylových podlah je dostupný v sekci Ke stažení.

 

Na vyžádání Vám zašleme menší vzorek vinylu Antigua Professional HYDROTEC nebo Antigua Classic HYDROFIX ,

jehož 100% voděodolnost můžete sami vyzkoušet např. ponořením do nádoby s vodou na libovolně dlouhou dobu.


 


Více informací o produktech
Garážová vrata KRUŽÍK

Vrata výrobce KRUŽÍK uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a to jak z hlediska kvality provedení, tak i svým designem a použitými materiály. Garážová a průmyslová vrata jsou vždy vyráběna z kvalitních panelů o síle 40 mm s ocelovým povrchem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi nebo z hliníkových profilů. Jako jediná firma na trhu KRUŽÍK vlastní kašírovací linky, díky nimž jsou schopni ve velice krátké době vrata a brány potáhnout některou z více než 60 fólií dle požadavku zákazníka.

 

 

 

 

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

- nejdelší záruka na trhu 11 let
- nejširší nabídka imitací dřeva a barevných fólií
- výborné tepelně-izolační vlastnosti
- sekce vždy o tloušťce 40mm


Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí o výšce 500 nebo 610 mm, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata mohou být vybavena motorem s dálkovým ovládánímma příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a dalšími prvky.

POSUVNÁ GARÁŽOVÁ VRATA

- možnost částečného otevření
- průjezdná výška zůstává zachována
- luxusní hliníkové kování
- vždy přesně na míru


Posuvná garážová vrata jsou zajímavou alternativou ke klasickým sekčním, dvoukřídlým nebo rolovacím vratům. Posuvná vrata je možné otevřít také jen částečně pro pohodlný průchod osob a ušetřit tak i nemalé náklady na energie. Instalací posuvných garážových vrat navíc nedojde ke snížení průjezdné výšky otvoru.

 

SEKČNÍ PRŮMYSLOVÁ VRATA

- široká škála barev bez příplatku
- různé druhy kování pro různé objekty
- výroba vždy přesně na míru
- vynikající tepelně-izolační vlastnosti

V naší nabídce najdete ocelová a hliníková sekční vrata. Ocelová sekční vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Provedení tohoto typu sekčních vrat nabízíme v několika standardních barvách bez příplatku. Hliníková celoprosvětlená sekční vrata se používají především v moderních prosklených objektech, jako jsou autosalony. Na přání vám vyrobíme všechna sekční průmyslová vrata v jakékoli barvě dle palety RAL.

Více informací o produktech
Plastová okna a dveře NEDROPLAST

Promyšlená koncepce plastových profilů ALUPLAST umožní vytváření těch nejrůznějších okenních konstrukcí. Tyto profilové systémy poskytují takřka neomezený prostor k realizaci Vašich představ o estetickém vzhledu domu, bytu či jiného objektu. U nás můžete realizovat svůj zcela osobní styl. Odborníci firmy NEDROPLAST okna s. r. o. Vám ochotně poradí, nebo vypracují návrh oken a dveří dle Vašich požadavků a představ týkajících se vzhledu – tvar, barva, počet křídel, způsob otvírání, příčky apod., aby okenní konstrukce byla opravdu perlou Vašeho domova. Okna a dveře musí však především plně vyhovovat tepelně technickým parametrům objektu. Volba vhodného systému oken a dveří Vám může ušetřit nemalý finanční obnos spotřebovaný každoročně na vytápění domácnosti. Je to volba na celý život. Okna a dveře NEDROPLAST okna s. r. o. jsou kompromisem mezi přijatelnou cenou a vysokou kvalitou.

 

 

 

 

Okenní a dveřní profily ALUPLAST

 

Vysoce kvalitní plastové profily německého výrobce ALUPLAST pro okna a balkonové dveře dodáváme v 5komorovém a 6komorovém provedení, s dvojsklem či s trojsklem. Všechny produkty jsou vyráběny na míru dle zaměření nebo Vámi zadaného rozměru.


Těsnění do oken a dveří jsme schopni zajistit ve standardní šedé, nebo v černé barvě.

Záruční doba na okna a dveře dodávané včetně odborné montáže našimi techniky činí 5 let. Bez montáže je záruka 2letá. Záruční doba na příslušenství (žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu) je dle zákona 2 roky.

Termín dodání se pohybuje od 4 do 8 týdnů a závisí na aktuální kapacitě výroby i na Vašich konkrétních požadavcích.

U všech výrobků požadujeme pro uvedení zakázky do výroby zálohu ve výši 70 % z celkové ceny.

 

Izolační sklo

Plastová okna osazujeme standardně tepelně izolačními dvojskly a trojskly s tepelně izolační plastovým rámečkem SWISSPACER. Okna osazeny dvojskly májí 5-6ti komorový profil! Okna osazeny trojskly se dodávají pouze se 6ti komorovým profilem!


Druhy použitých izolačních skel:

Dvojsklo Akuterm Akuplus* Premium 4-16-4 (Argon)..................Ug=1,1 W/m2K

Dvojsklo Akuterm Climaplus ONE 4-16-4 (Argon).........................Ug=1,0 W/m2K - zelená úsporám

Trojsklo Akuterm Akutop Premium 4-12-4-12-4 (Argon)...............Ug=0,7 W/m2K - zelená úsporám


*AKUPLUS je vysoce hodnotné izolační dvojsklo nové generace, které splňuje vysoké požadavky účinné tepelné izolace. Zvláštním znakem je vrstva z ušlechtilého kovu na povrchu skla v meziprostoru. Je to neutrální a neviditelná vrstva, která teplo odráží zpět do místnosti. Ke zlepšení tepelně-izolačních vlastností a hlavně pro vytvoření ochranné atmosféry pro pokovenou vrstvu se meziprostor plní plynem s nízkou tepelnou vodivostí : argonem, případně kryptonem. Až donedávna byla skla slabinou tepelné izolace. Použitím skla AKUPLUS se tepelné ztráty radikálně snižují.


Kování

Naše okna a balkonové dveře jsou opatřeny kováním německého výrobce SIEGENIA AUBI TITAN AF s mikro ventilací. Okenní křídlo je dokonale přitaženo do rámu díky mnoha uzavíracím bodům po celém obvodu, proto velmi dobře těsní. TITAN AF se hodí pro okna ze dřeva, plastu i dřeva.


Přednosti kování SIEGENIA AUBI TITAN AF:

Zvedač křídla: úrovňová a ovládací pojistka zajišťuje perfektní navedení křídla do rámu při zavírání okna a zamezuje chybné manipulaci s klikou. Zcela bezproblémové ovládání okna nebo balkónových dveří je plně funkční i po mnoha letech. Pojistka je určena pro pravo- i levostranné použití, s možností dodatečného výškového seřízení.

Průvan nemá žádnou šanci: Seriově montovaná pojistka proti přibouchnutí zajišťuje pevné držení křídla ve výklopné poloze a zamezuje bouchání nebo klapání křídla při výskytu průvanu v místnosti.

Povrchová úprava TITAN SILBER: Nová povrchová úprava pod označením TITAN SILBER je vytvořena na bázi zinkování, chromátování a přídavného vytvrzení, je charakteristická svým matně stříbrným povrchem. Nová metoda chromátování, pomocí které se vytváří tzv. silná pasivní vrstva a zesílené zapečetění, které chrání kování doplňkově proti mechanickému poškození, přispívají k vysoké odolnosti proti korozi.


Okenní kliky

- kvalitní kliky HOPPE nebo ROTO
- odstíny a tvary dle vzorníku
- možnost osazení oken klikami uzamykatelnými, oboustrannými s dětskou pojistkou apod.


Krytky pantů: okna jsou standardně osazována krytkami pantů v barvě okna


Zasklení balkónů a lodžií

Nejenže zvětšují obytný prostor bytu, zajišťují nižší hlučnost a menší prašnost, ale navíc při použití izolačního skla také přispívají k úsporám tepla. Ta mohou v místnosti sousedící s lodžií představovat až 40 %. Počáteční investice se na úsporách za teplo vrátí zhruba do 8 - 10 let. Stejně jako u oken je však potřeba zvolit správný systém zasklení, otvírání a vyklápění křídel. Naši odborníci Vám vypracují návrh technického řešení pro zasklení Vašeho balkónu či lodžie.

Více informací o produktech
Interierové dveře a zárubně PRÜM

Nabízíme Vám vysoce kvalitní interiérové dveře a zárubně od mecké společnosti PRÜM, která působí na českém trhu již od roku 1994. V Německu se firma PRÜM řadí mezi největší výrobce dveří a zárubní.

Veškeré dveře a zárubně jsou vyráběny s pověstnou německou přesností a kvalitou a hlavně s důrazem na každý detail. Použité výrobní postupy a materiály vám zaručí dlouhodobou životnost dveří.

Dle vaší fantazie můžete kombinovat plné, prosklené i celoskleněné dveře.

Na naší vzorkovně si můžete dveře a zárubně PRÜM prohlédnout.

 

Přejít na oficiální webové stránky dveří PRÜM

pro více informací klikněte na logo

 

Povrchové úpravy

Všechny povrchy CPL laminát, CPL laminát 3D a CPL laminát 3D s Premiumkante mají vysokou pevnost a odolnost proti mechanickému poškození, jsou barevně stálé a dobře se udržují.

Jsou taktéž odolné vůči kyselinám, ředidlům, benzínu, tukům, kosmetickým přípravkům, potravinám apod.

 

 

Banner

 


Více informací o produktech
Plastové vchodové dveře NEDROPLAST

Dodáváme vchodobé dveře od firmy NEDROPLAST okna s. r. o. Vstupní dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Je důležité dbát dostatek pozornosti nejen výběru vzhledu dveří, ale rovněž přihlížet k jejich bezpečnostním vlastnostem, aby dveře Vaši domácnost ochránili před lupiči, hlukem i povětrnostními vlivy. Nabízíme Vám na výběr spoustu různých dekorů, barevných provedení i širokou škálu dveřních výplní, díky kterým Vám umožníme navrhnout si dveře přesně dle svých představ. Dodáváme vchodobé dveře od firmy NEDROPLAST okna s. r. o. Vstupní dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Je důležité dbát dostatek pozornosti nejen výběru vzhledu dveří, ale rovněž přihlížet k jejich bezpečnostním vlastnostem, aby dveře Vaši domácnost ochránili před lupiči, hlukem i povětrnostními vlivy. Nabízíme Vám na výběr spoustu různých dekorů, barevných provedení i širokou škálu dveřních výplní, díky kterým Vám umožníme navrhnout si dveře přesně dle svých představ.


Dveře ALUPLAST mají životnost v průměru 30 let. Jsou téměř bezúdržbové díky PVC materiálu odolnému vůči čisticím prostředkům, počasí i výfukovým plynům. Technologie v dnešní době zajišťuje u dveří znamenité tepelně-izolační vlastnosti. Vchodové dveře jsou dodávány včetně tříbodového bezpečnostního zámku KFV s panty ROTO.

 Vchodové dveře jsou používanou součástí našeho života. Je tolik možností, jak je upravit a navrhnout přesně tak, aby vyhovovaly celkovému vzhledu domu. Při výběru vchodových dveří je důležitá nejen estetika a vzhled, ale i další faktory (materiál, funkčnost, bezpečnost aj.). Náš rozsáhlý program dveří, který Vám nabízíme, Vám pomůže při rozhodování a umožní Vám, abyste své dveře vybrali přesně podle svých představ – zvolíte si konstrukční řešení, stanovíte výbavu dveří a vyberete si i barvu a styl. Při výběru dveřní výplně je možné zvolit elegantní a vysoce kvalitní výplně PERITO, které dodáváme v různých barvách a stylech. V naší nabídce jsou také celoskleněné výplně se zajímavými ornamentními skly a výplně kombinované ze skla a plastových profilů.


Záruční doba na dveře dodávané včetně odborné montáže našimi techniky činí 5 let. Bez montáže je záruka 2letá.

Termín dodání se pohybuje od 4 do 8 týdnů a závisí na aktuální kapacitě výroby i na Vašich konkrétních požadavcích.

Stranu otevírání dveří můžete zvolit buď ven, nebo dovnitř. Kování nabízíme v provedení klika/klika nebo klika/madlo.

U všech výrobků požadujeme pro uvedení zakázky do výroby zálohu ve výši 70 % z celkové ceny.


Dveřní systém ALUPLAST IDEAL 4000®Dveřní systém ALUPLAST IDEAL 4000®

5komorové dveřní křídlo zajisté skvělé tepelněizolační a statické požadavky. Jedná se o systém s vnitřním těsněním a navíc s přídavným těsněním, jež Vám zajistí prvotřídní tepelnou izolaci. Součástí kompletu dveří je i dveřní práh s přerušeným tepelným mostem. Svařované rohové spoje dveří garantují vysokou stabilitu. Při použití našeho bezpečnostního kování garantujeme vynikající ochranu proti vloupání.

Stavební hloubka: 70 mm


Dveřní systém ALUPLAST IDEAL 7000®Dveřní systém ALUPLAST IDEAL 7000®

Bytelné dveře dodávány společně s okny a balkonovými dveřmi IDEAL 8000®, Vám zaručí vynikající tepelně-izolační vlastnosti.

Stavební hloubka: 85 mm
Barvy a dekoryBarvy a dekory

Plastové dveře dodáváme standardně v bílé barvě nebo v barevném provedení s povrchovou úpravou foliováním foliemi Renolit. Dveře můžete mít taktéž barevné jednostranně (interiér bude bílý a exteriér dle Vašeho výběru), nebo oboustranné. Na výběr máte z vysoké škály barevných odstínu v jednobarevném provedení i imitací dřeva. Je možno dodat plastové profily povrchově upravené stříkáním v libovolném odstínu stupnice RAL.


Izolační skloIzolační sklo

Plastová okna a dveře osazujeme standardně tepelně izolačními dvojskly AKUPLUS Premium 4-16-4. Hodnota U = 1,1 W/m2k. AKUPLUS je vysoce hodnotné izolační dvojsklo nové generace, které splňuje vysoké požadavky účinné tepelné izolace. Zvláštním znakem je vrstva z ušlechtilého kovu na povrchu skla v meziprostoru. Je to neutrální a neviditelná vrstva, která teplo odráží zpět do místnosti. Ke zlepšení tepelně-izolačních vlastností a hlavně pro vytvoření ochranné atmosféry pro pokovenou vrstvu se meziprostor plní plynem s nízkou tepelnou vodivostí: argonem, případně kryptonem. Až donedávna byla skla slabinou tepelné izolace. Použitím skla AKUPLUS se tepelné ztráty radikálně snižují.Plastová okna a dveře osazujeme standardně tepelně izolačními dvojskly AKUPLUS Premium 4-16-4. Hodnota U = 1,1 W/m2k. AKUPLUS je vysoce hodnotné izolační dvojsklo nové generace, které splňuje vysoké požadavky účinné tepelné izolace. Zvláštním znakem je vrstva z ušlechtilého kovu na povrchu skla v meziprostoru. Je to neutrální a neviditelná vrstva, která teplo odráží zpět do místnosti. Ke zlepšení tepelně-izolačních vlastností a hlavně pro vytvoření ochranné atmosféry pro pokovenou vrstvu se meziprostor plní plynem s nízkou tepelnou vodivostí: argonem, případně kryptonem. Až donedávna byla skla slabinou tepelné izolace. Použitím skla AKUPLUS se tepelné ztráty radikálně snižují.


Výplně dveříVýplně dveří

Dveřní výplně Vám poskytujeme od výrobce PERITO, jenž se specializuje na jejich výrobu a nabízí širokou škálu typů dělených do pěti sérií, kde si můžete vybírat z mnoha variant svých budoucích dveří. Rádi Vám provedeme kalkulaci na rozměry Vašich vchodových dveří. Stačí nám specifikovat typovou sérii dveřní výplně (HPL nebo plast), její název a ostatní údaje z vybraného nabídkového listu, rozměry vchodových dveří (šířka*výška včetně rámu) a místo realizace. 


DOPORUČUJEME: Na stránkách PERITO si můžete prohlédnout zrealizované vchodové dveře a vybrat si ty, které by měly zdobit konkrétně Váš domov. Logo PERITO


Katalog dveří k prohlédnutí ZDEKatalog dveří k prohlédnutí ZDE

Více informací o produktech
Interiérové dveře MASONITE

Česká společnost MASONITE je výrobcem a dodavatelem interiérových dveří a obložkových zárubní.

Nabízíme vám interiérové dveře, požárně odolné dveře bezpečnostní třídy 2, zátěžové interiérové dveře, posuvné do pouzdra i na stěnu do garnýže, protihlukové dveře a také velký výběr obložkových zárubní včetně zárubně pro obložení kovové zárubně.

Dveře i zárubně je možné vyrobit v široké škále povrchových úprav, jako je CPL lamino, CPL 3D premium, folie.

 

Vzorky jednotlivých povrchů vám na naši prodejně rádi ukážeme. Na výběr máme více designových řad dveří, které mají precizní zpracování a špičkový vzhled, v duchu nejnovějších světových trendů.

 

Více informací o produktech
Okenní a dveřní systémy ALUPLAST

Dodáváme 5ti a 6ti komorové profily ALUPLAST.


Ve zkratce o ALUPLAST: Firma ALUPLAST byla založena roku 1982 v Ettlingenu (Německo).

 

Dekory: Všechny dekory jsou vyráběny inovativní technologií, která zaručuje delší životnost povrchu. Dekory jsou opatřeny pro tento účel speciálně vyvinutými patentovanými pigmenty, které výrazně snižují povrchovou teplotu fóliovaných plastových oken. Je k dispozici přes 40 dekorů.

 


 

 

 


Okenní systém IDEAL 4000®

Stavební hloubka: 70 mm

Design: classicline

Uf-hodnota: 1,3 W/m²K

Provedení: dvojsklo - 5 komorový profil, nebo trojsklo, ale max. do 36 mm tloušťky skla

Další výhody:

- možnost zasklení až do síly skla 41 mm

- zvuková izolace až 45 dB (třída útlumu IV)

- dvojnásobný design v křídle (ploché | polopředsazené)

- odlišné kontury profilů pro individuální design

- stylová zasklívací lišta pro interiér

- možnost skrytého odvodnění

- pětikomorové provedení je standardem

- průběžné dorazové těsnění v rámu i křídle

- při použití odpovídajícího bezpečnostního kování garantuje optimální ochranu proti vloupání


Okenní systém IDEAL 8000®

Stavební hloubka: 85 mm

Design: classicline

Uf-hodnota: až do 0,67 W/m²K

Provedení: trojsklo - 6komorový profil

Další výhody:

- středový systém s třemi úrovněmi těsnění

- klasický nízký design křídla

- ocelové výztuhy zajišťují stabilitu i u velkých rozměrů okenních elementů

- u ploché varianty křídla možnost zasklení skla až do tloušťky 51 mm

- při polopředsazené variantě možnost zasklení skla až do tloušťky 59 mm

- hluboko uložená kovací drážka v rámu pro lepší ochranu proti vloupání

 

Více informací o produktech
Interiérové dveře LIPBLED

Dveře LIPBLED nám dodává největší vývozce slovinského dřevařského průmyslu, firma s více než 60letou tradicí v oboru dřevařského průmyslu. Díky více než 30leté spolupráci s německým threm firma LIPBLED vyrábí vysoce kvalitní výrobky a řadí se mezi 20 největších evropských výrobců interiérových dveří.


pro více informací klikněte na logo

 

Dveře LIPBLED jsou rozděleny do těchto základních řad:

BASICline -folie: hladký povrch s imitací dýhy, jednotná struktura a výhodná cena

VISIOline - CPL laminát: odolné dveře, lze je jednoduše udržovat

TOPline - CPL melamin 3D: materiály s 3D strukturou povrchu dveří

GREENline - dýha: dýhované dveře

VIVACEline - dýha: detaily kvalitních druhů dýhy

HIGHline - dýha: vyváženým linie přirozeného vzhledu dřeva

LIFEline - dveře PANORAMA: kombinace skla a dřeva

INOXline - vsazené pásky: v povrchu CPL melamin 3D, nebo CPL laminát

COLORline: na výběr máte z bohaté palety vzorníku barev RAL

SLIDEline: praktické posuvné dveře

DUOline: dvoukřídlé dveře

DIVIDEline: použití dělících stěn (světlíků) s dveřmí

SECURAline: bezpečnostní dveře


Dále můžeme na Vaše přání dodat dveře:

  • se zvukovou izolací
  • odolné proti vloupání
  • s klimatickou odolností
  • odolné proti ohni
  • kouřotěsné
Více informací o produktech
Venkovní rolety ALMMA

Venkovní rolety vám nabízíme prostřednictvím společnosti Almma s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží venkovních hliníkových rolet a rolovacích garážových vrat.

 

Poznámka pro všechny rolety: Rolety lze doplnit o integrovanou síť proti hmyzu, v takovém případě se však zvětšuje rozměr roletové schránky, kterou je možno na danou výšku okna použít.

 

 

pro více informací klikněte na logo

 

 

 

 

 

FINALM: Venkovní rolety pro dodatečnou montáž

Venkovní rolety pro dodatečnou montáž je možné instalovat do již hotových staveb bez jakýchkoli stavebních úprav - rolety jsou vyrobeny na zakázku v konkrétních rozměrech, v různém provedení a snejmenší možnou schránkou pro danouv ýšku rolety . Designově jsou skvěle provedené. Klasické rolety jsou moderním hliníkovém vzhledu, ale možné je vybrat si i bílé provedení s různě tvarovanými pouzdry. Rolety pro dodatečnou montáž jsou vyrobeny z hliníkového plechu, který vytváří plášť a pro tepelné vlastnosti je vyplnění polyuretanovou izolační pěnou. Rolety v tomto provedení nejdou naklápět.

 

Rolety pro dodatečnou montáž mají i další výhody:

- úspora energie při vytápění

- jsou schopny přinést maximální tepelnou úsporu při vytápění rodinného domu

- v létě není potřeba klimatizace, jelikož díky roletám budete mít v interiéru poměrně chladno

- snižují vnější hlučnost

- ochrana před zloději

- jsou zcela bezúdržbové

- ovládání ručně nebo elektrickým pohonem

- různé designy

 

Ovládání:

- ruční výklopný naviják: ovládání šňůrou

- ruční klikový naviják: klikový naviják s převodovkou

- elektrické ovládání SOMFY: elektropohon a řízení SOMFY = nejvyšší komfort a vyšší možnost využívání rolet

 

Možnost umístění rolet:

- kotvení do rámu okna

- kotvení do špalety - montáž do otvoru

- kotvení do zdiva - montáž na fasádu

- FINALM se sítí proti hmyzu

 

TOPALM: Venkovní rolety se schránkou pod omítku

Venkovní roleta pro novostavby a rekonstrukce se skrytou schránkou pod fasádou nebo do roletového překladu Rono/Vário. Roleta se otvírá svisle nahoru ve vodících lištách a roluje se do roletové schránky. Roletový pancíř tvoří jednotlivé lamely s dvoustěnným pláštěm. Lamely jsou tepelně izolovány polyuretanovým pěnovým jádrem. Jednotlivé lamely jsou spojeny pomocí závěsných perforovaných zámků, které umožňují jejich navíjení na hřídel. Roletový pancíř je spojen s hřídelí pomocí pružinových závěsů. Ty zabraňují nežádoucímu nadzdvihnutí rolety.

Spodní lamela je ukončena dosedací, těsnící gumou. Povrchová úprava lamel je provedena trvanlivou dvouvrstvou, práškovou, vypalovanou barvou, která zajišťuje barevnou stálost.

 

Ovládání:

- ruční výklopný naviják: ovládání šňůrou

- ruční klikový naviják: klikový naviják s převodovkou

- elektrické ovládání SOMFY: elektropohon a řízení SOMFY = nejvyšší komfort a vyšší možnost využívání rolet

 

Možnost umístění rolet:

- odstupňovaný nadokenní překlad

- schránka v překladu RONO

- umístění v zateplovacím fasádním systému stavby

- TOPALM se sítí proti hmyzu

 

ROTALM: Venkovní rolety pro dodatečnou montáž s moderním designem

Venkovní rolety pro dodatečné zabudování jsou určené pro stavby, kam již roletu nelze zabudovat. Oproti jiným systémům mají rolety ROTALM masivní extrudovanou hliníkovou schránku o síle 2 mm. Rolety se vyrábí na zakázku v přesných rozměrech z hliníkových komponentů, popř. jiných materiálů, které zajišťují prakticky neomezenou životnost rolet.

 

Ovládání:

- ruční výklopný naviják: ovládání šňůrou

- ruční klikový naviják: klikový naviják s převodovkou

- elektrické ovládání SOMFY: elektropohon a řízení SOMFY = nejvyšší komfort a vyšší možnost využívání rolet

 

Možnost umístění rolet:

- kotvení do rámu okna

- kotvení do špalety - montáž do otvoru

- kotvení do zdiva - montáž na fasádu

- ROTALM se sítí proti hmyzu

 

MODALM: Venkovní rolety pro dodatečnou montáž s novým designem

Tam, kde již nelze zabudovat roletu do stávající stávající stavby, má firma Almma připraveno jiné ideální řešení, a to novou roletu pro dodatečné zabudování. Rolety jsou vyrobeny na zakázku v přesných rozměrech z hliníkových komponentů, případně jiných materiálů, které zajišťují prakticky neomezenou životnost rolet.

 

Ovládání:

- ruční výklopný naviják: ovládání šňůrou

- ruční klikový naviják: klikový naviják s převodovkou

- elektrické ovládání SOMFY: elektropohon a řízení SOMFY = nejvyšší komfort a vyšší možnost využívání rolet

 

Možnost umístění rolet:

- kotvení do rámu okna

- kotvení do špalety - montáž do otvoru

- kotvení do zdiva - montáž na fasádu

- MODALM se sítí proti hmyzu

 

SETALM: Venkovní rolety pro montáž s oknem

Nadokenní roleta s plastovou schránkou konstruována pro montáž současně s oknem při rekonstrukcích nebo do novostaveb. Ideální řešení při výměně starých špaletových oken za nové.

 

Ovládání:

- ruční výklopný naviják: ovládání šňůrou

- ruční klikový naviják: klikový naviják s převodovkou

- elektrické ovládání SOMFY: elektropohon a řízení SOMFY = nejvyšší komfort a vyšší možnost využívání rolet

 

Možnost umístění rolet:

- výměna špaletových oken

- výměna oken

 

DUALM: Venkovní rolety do vestavěných schránek

Venkovní nadokenní hliníková roleta do vestavěných styroporových schránek a překladu (zabraňující případnému praskání omítky). U nadokenních těchto rolet je možno zasekat vodící lišty pod omítku tak, aby nebyly viditelné. Možnost různého provedení nadokenních rolet (např. až 18 barev lamel).

 

1. etapa: osazení schránky a případně kapsy pro naviják se provádí během hrubé stavby před osazením oken (nutno už dopředu počítat se správnou polohou okna vzhledem ke schránce) před betonáží stropního věnce

2. etapa: nejlépe před uložením oken je nutné osadit pouzdro pro vodící lištu rolety

3. etapa: osazení zbylých částí rolety se provádí až po dokončení prací na vnějších omítkách a parapetech

 

Ovládání:

- zápustný naviják

- elektrické ovládání SOMFY: elektropohon a řízení SOMFY = nejvyšší komfort a vyšší možnost využívání rolet

 

Možnost umístění rolet:

- roletový překlad HELUZ - roleta se montuje dodatečně po fasádě

- překlad HELUZ a síť - vodící lišty zapuštěné ve zdivu, popř. na fasádě špalety

Více informací o produktech
Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře je vhodné umisťovat všude tam, kde jsou kladeny vysoké požadavky na bezpečnost a dlouholetou životnost. U oken jsou to například prosklené velké plochy výloh, předváděcích místností, nebo velké administrativní budovy.  U dveří jsou to např. vchodové dveře obytných vícepodlažních domů, úřadů, škol apod.

Tato okna a dveře mají vysokoodolnou hliníkovou konstrukci s přerušenými tepelnými mosty.

Jsou odolné vůči mechanickému poškození, rozměrově stálé a nenáročné na údržbu. Stavební hloubka rámu je 65 až 68 mm.

Hliníkové profily je možno zvolit v povrchovém provedení přírodní hliník (povrch je upraven transparentním nástřikem), laminace v mnoha dekorech dřeva a nástřik ve všech barvách stupnice RAL.


Hliníková okna

Vysoké hodnoty tepelné izolace profilů Uf=1,9-2,3 W/m2K v závislosti na použité kombinaci profilů. Uw, Ud dosahuje hodnoty menší než 1,7 W/m2K při zasklení izolačním dvojsklem nebo sendvičovou výplní s tloušťkou 24 mm a U=1,1 W/m2K.

 

Hliníkové dveře

Tříkomorový systém s přerušeným tepelným mostem. Mimořádně funkční výrobky vhodné pro extrémní zatížení.

Více informací o produktech
Skleněné obklady kuchyní JAP

Kuchyňské skleněné obklady JAP jsou moderní a designové řešení. Jedná se o skleněné obklady GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií použitých místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

 

Vyberte si sklo s grafikou, které bude vyhovovat vašim požadavkům a které bude v souladu s designem vašeho domu či vaší kuchyně.

 

Sklo Float: čiré sklo v jemně nazelenalém odstínu (viz vzorky obkladů na provozovně v Příbrami)

 

Sklo ExtraClean: dražší typ provedení skla na obklady; je chemicky upravené - větší podíl křemíku a je absolutně čiré

 

pro více informací klikněte na logo

 

 

Konfigurátor - kuchyňské skleněné obklady JAP

Více informací o produktech
MP kování: poštovní schránky

Ve spolupráci s československou firmou MP Kování nabízíme široký výběr klasických, moderních, elegantních i rustikálních modelů různých tvarů, materiálů a povrchových úprav. Speciální antikorozní ochranná vrstva chrání schránky před nepříznivými povětrnostními vlivy. Schránky jsou vybaveny kvalitními zámky s 2 klíči. Nabízíme i různé souborové schránky, které nacházejí uplatnění především v panelákových domech a na ostatních místech, kde je potřeba na malém prostoru efektivně rozmístit větší množství schránek.

 

Rozdělení modelů

- ABS (plast): vysoká odolost proti povětrnostním vlivlům, velmi dobrá chemická odolnost, použití v interiéru iexteriéru

- pozinkovaný a lakovaný plech: klasický materiál pro poštovní schránky, příznivé ceny, použití v interiéru

- nerez/pozinkovaný a lakovaný plech: kombinace dvou odolných materiálů, odolnost vůči opotřebování používáním, exluzivní vzhled, použití v interiéru

- nerez: schránky z kvalitní nerezavějící oceli nepodléhající korozi a oxidaci, klasické i moderní designy schránek, použití v interiéru i exteriéru

- hliník: schránky z hliníku upravené epoxidovou barvou, stylové modely, použití v interiéru i exteriéru

- kované železo: rustikální schránky s prvky kovaného železa, materiál odolný vůči povětrnostním vlivům, do jakéhokoli prostředí, použití v interiéru i exteriéru

 

Dále nabízíme poštovní boxy, listové vhozy, skříňky na klíče, lékárničky, domové číslice, zvonková tlačítka, plechové doplňky, pokladničky

Záruka: 2 roky

pro více informací klikněte na logo
Více informací o produktech
Okenní příslušenství - parapety a žaluzie

PRODÁVÁME NÁHRADNÍ DÍLY K LAMELOVÝM HORIZONTÁLNÍM ŽALUZIÍM I K PLASTOVÝM OKNŮM. NA NAŠI NABÍDKU SE PODÍVEJTE ZDE.

 

 

 

 

 

Vnitřní parapety:

Plastové parapety jsou odolné proti vodě a vlhkosti.

Jako výchozí surovina se používá materiál pro výrobu okenních profilů (PVC).

Povrch je potažen dekorativní CPL fólií.

Vnitřní parapety jsou standardně dostupné v bílé barvě, v dekorech dřeva zlatý dub, ořech, buk, mahagon, v 2 dekorech světlého kamena a mramoru, dále v antracitové a stříbrné barvě. Ostatní barvy a dekory jsou na poptání.

Parapetní desky PARAMONT se vyznačují oproti konkurenci vysoce kvalitním zpracováním a stabilitou.

Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají umělohmotné PVC krytky. Výrobní šířka je od 100 do 650 mm.

Tepelná odolnost vnitřních parapetů je -3°C až +60°C – materiál je tvarově stálý.


Venkovní parapety:

Co se týče venkovních parapetů, můžete si vybrat v barevném provedené bílé, antracit šedé, světle a tmavě hnědé, bronzové nebo stříbrné eloxované barvy. Po dohodě lze objednat i jiné příplatkové barvy ze vzorníku RAL.

Tyto venkovní tažené hliníkové parapety snesou veškeré nároky kladené na tento výrobek a jsou připraveny na ty nejtvrdší povětrnostní podmínky. Po protlačení základního materiálu (slitina AlMgSi5) přes formu je surová parapetní deska zchlazena a ošetřena buď eloxováním, nebo vypalovaným lakem. Pro dokonalé zapadnutí do fasády stavby se používá celá řada krytek, spojek a upevňovacích prvků.

 

Vnitřní horizontální žaluzie

Vnitřní žaluzie Vám dodáváme od české společnosti KASKO, která se zabývá jejich výrobou. Žaluzie mají v dnešních interiérech nezastupitelné místo, kdy Vás mohou ochránit před slunečním zářením, jenž způsobuje ztrátu originální barvy a pestrosti doplňků ve Vašem domově a zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Lamely horizontálních žaluzií jsou vyrobeny z hliníku s kvalitní povrchovou úpravou. Konstrukce je naprosto spolehlivá a velmi jednoduchá na ovládání. Lamely jsou 25 mm široké a je možné poskytnout širokou škálu barev.


Sítě proti hmyzu

Před hmyzem Vás ochráníme díky společnosti BEASYS s. r. o., která tento pro Vás tento doplněk plastových oken a balkónových dveří vyrábí. Sítě jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a chrání Váš interiér proti komárům, mouchám i jinému obtížnému hmyzu i při otevřeném okně. Rám sítě je vyroben z hlinkového předepjatého profilu, který vypíná síťovinu a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skleného vlákna potaženého plastem, díky čemuž můžeme zaručit dlouholetou trvanlivost síťoviny.Nabídnout Vám můžeme pevnou síť, kterou je možno uchytit k rámu plastového okna pomocí nenápadných vytahovacích čepů. Dále v naší nabídce nechybí ani dveřní síť. Ta Vás uchrání před hmyzem v místě dveří a je opatřena samozavíracími panty, madly a středovou zpevňující lištou.


Meziskelní příčky

Izolační sklo s integrovanými meziskelní příčky montujeme od firmy AKUTERM. Příčky opticky rozdělují plochu okna. Mřížka se nachází v meziprostoru mezi okenními tabulemi izolačního skla a díky tomu se dají okna často čistit a mřížky jsou chráněny před zvětráváním a nečistotami během celé životnosti skla.

HELMA 2000: Barevná škála příček od odstínů RAL až po imitaci dřeva, kdy se dají příčky kombinovat do oken plastových i dřevěných.

HELMA DUPLEX: Rozdělí plochu okna, čímž vznikne optický dojem sestavy z více izolačních jednotek. Používá se především zdánlivých příček nalepených na povrchu skla. Zkreslují dojem nostalgického příčkového okna, kdy je prosklená plocha složená pouze z jedné celistvé jednotky izolačního skla.


Lepené příčky

Mřížky lepené na izolačním skle jsou z plastového profilu ALUPLAST.

Více informací o produktech
Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře vykouzlí ve Vašem interiéru neopakovatelnou atmosféru v podobě nadčasového funkčního prvku. Používá se kalené sklo, jenž je zárukou vysoké kvality, tvrdosti a užitkovosti. Pevnost skla umožňuje jakékoli jeho dekorování.


Nabízíme Vám:

- otočné celoskleněné dveře
- posuvné celoskleněné dveře

- kyvné celoskleněné dveře
- sprchové kouty a zástěny

 

 

 

 

 

Otočné celoskleněné dveře

- dodají nejen světlost, vzdušnost, lehkost či průhlednost
- kalené sklo o síle 8 mm
- osazení do standardních obložkových, kovových nebo hliníkových zárubní
- pokud by došlo k rozbití skla, což se při běžném používání nestává, rozbije se na malé neostré střepy, které nezpůsobí zranění
- u dvoukřídlých dveří je vždy jedno křídlo hlavní (otvíravé) a druhé (vedlejší), je opatřeno západkou, aby bylo možné jej otevřít v případě potřeby


Celoskleněné posuvné dveře

- dveřní křídla vyráběna z kaleného skla o síle 8 mm, 10 mm a 12 mm
- dveřní křídla jsou zavěšena na vozících, které se posouvají po nosné kolejnici
- na stěnu: kolejnici je možno uchytit pod strop, pod překlad stavebního otvoru nebo na boční stranu zdi
- do stěny: možné použití stavebního pouzdro s již zabudovanou kolejnicí
- díky použití kvalitního kování je jejich chod tichý a velmi lehký


Kyvné celoskleněné dveře

- možnost oboustranného otevírání 
- celoskleněné příčky jsou kotveny k podlaze pomocí U-profilů, které mohou být přiznané či zapuštěné
- k ukotvení do stropu jsou nejčastěji používány svírací profily


Sprchové kouty a zástěny

- zabraňují rozstřikování vody v místnosti
- široká škála tvarů a typů provedení sprchových stěn
- standardem jsou dveře s jednokřídlým otevíráním, lze je rozšířit o boční světlíky do tvaru L, U a dalších a to včetně umístění na vanu
- doporučení tloušťka skla pro užití ve sprchových koutech je min. 8 mm
- skleněné stěny jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou proti usazování vodního kamene


Dodáváme nejen celoskleněné dveře, ale také celoskleněné stěny, které jsou jednoduchým a přitom velice designově přijatelným řešením výplní velkých stavebních otvorů. Jejich základem je kalené sklo, které zajišťuje pevnost celoskleněné příčky.Ke dveřím máte možnost vybrat si ze vzorníku plochých či ornamentních skel, různé dekory, kování (na výběr DORMA, Griffwerk, M&T), madla, čočky nebo mušle.


Další výrobky...


Skleněné zábradlí

- přinese do interiéru originalitu a eleganci
- používají se vrstvená skla


Skleněné pochozí desky

- schodiště, podesty, podlahy a lávky
- skleněné prvky se ještě navíc odvděčí optickým zvětšením prostoru a dodají interiéru vzdušnost, osobitost a nevšednost


Obklad kuchyně

- na míru
- široká nabídka dekorů a barev
- více v sekci OSTATNÍ PRODUKTY

Více informací o produktech
Náhradní díly k žaluziím a plastovým oknům

Nabízíme vám náhradní díly k lamelovým horizontálním žaluziím:

Standardně jsou náhradní díly dostupné v barvách: bílá, tmavě hnědá, středně hnědá.

Ceny jsou uvedeny vč. 21% DPH.

Boční krytky žaluzie:  30 Kč/ks

Držátka řetízku žaluzie:   20 Kč/ks

Spojka kuličkového řetízku: 15 Kč/ks

Zarážka (hřebíček) na lanko: 10 Kč/ks

 

Dále nabízíme větrací krytky k plastovým oknům:

Krytka levá:   30 Kč/ks

Krytka pravá: 30 Kč/ks


 

 

 

Náhradní díly můžete objednat na e-mail: dvorakova@nedroplast.cz

nebo na telefonu 728 468 512, Ing. Dvořáková.

 

Pokud nebudou díly zrovna skladem, objednáme je

a přibližně do 7-10 dnů si díly budete moci vyzvednout v Příbrami

nebo Vám zašleme poštou na dobírku.

Více informací o produktech
Celoskleněné dveře JAP

Celoskleněné dveře s grafikou nabízí JAP v průhledném i neprůhledném provedení. Máte možnost vybrat si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem a zvětšit tak opticky váš interiér. 

 

V nabídce jsou:

- otočné, jednokřídlé, dvoukřídlé nebo posuvné dveře

 

pro více informací klikněte na logo

 

Výroba skleněných dveří s grafikou

Kombinací grafického tisku na interiérové fólie nebo textilie vzniká grafický motiv. Následně je vytvořen spolu se sklem tzv. sendvič (formou laminace), který ztvární designový efekt skleněných dveří s vybraným grafickým motivem.

Skleněné dveře s grafikou jsou vyráběny z bezpečnostního kaleného skla o tloušťce 9 – 11 mm.

 

Skleněné dveře v interiéru, bezpečnost

Individuální výběr laminovaného dekorativního grafického motivu skleněných dveří zajistí vytvoření originálního interiéru. Při použití vybraného dekoru i v jiných skleněných prvcích nebo ozdobných textiliích, získáte interiér postavený na důvtipně propojených detailech.

Dle vaší poptávky zpracujeme návrh pro skleněné dveře ve všech možných standardních provedeních vč. výběru kování, což zajistí vysokou bezpečnost a snadné ovládání.

Více informací o produktech
GRAFOSKLO

Unikátní interiérový systém celoskleněných prvků JAP se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi, který designově sladí interiér do jednoho celku.

 

Kuchyně: Designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem či textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy. / více v sekci Skleněné obklady kuchyní

 

Dveře: Celoskleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu GRAFOSKLO vám umožní mít originální dekor díky fotografii nebo látky. Dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla. / více v sekci Celoskleněné dveře JAP

 

Skleněné stěny: Díky kalenému sklu dodávají maximum bezpečnosti a díky speciální laminaci vnitřních materiálů jako digitální fotografie nebo textilie umožní vytvořit v interiéru opravdu designový prvek.

 

 

pro více informací klikněte na logo

Více informací o produktech
Posuvné dveře a systémy

Všichni naši obchodní partneři nabízející interiérové dveře nabízí možnost provedení dveří v posuvné variantě, do stavebního pouzdra (do zdi, do sádrokartonu), i v provedení na stěnu.

 

Posuvné systémy PRÜM


KLASIK: Klasická dřevěná garnýž vhodná pro dveře celoskleněné i dřevěné, pro jednokřídlé i dvoukřídlé.

MOVE: Tento posuvný systém nabízí úzkou konstrukci, zaručuje vysoce funkční element skrytý v kolejnici, minimální hlasitost, snadný posuv dveří, dlouhou životnost a ochranu proti znečištění.

ART: Vysoce odolné designové kování z nerezové oceli.

SLIM: Kování v nerezovém provedení. Hladké těsnící kartáčky brání viditelnosti kolejnice. Maximální nosnost je 50 kg. Kování nabízíme ve variantě pro celoskleněné i pro dřevěné dveře.

MINIMA: Kolejnice MINIMA je určena pro posuvné dveře na stěnu bez zárubně. Jedná se o systém posuvu pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Posuv je vybaven skrytým integrovaným zpomalovacím a tlumícím systémem při dojezdu v obou směrech. Systém je vhodný pro dřevěné i pro celoskleněné dveře.


Posuvný systém do zdi: Jedná se o dveře posuvné do stavebního pouzdra, dovnitř zděné nebo sádrokartonové příčky. Minimální požadovaná tloušťka zdi je nejméně 100 mm u plochých a celoskleněných dveří a 125 u dveří prosklených.

Více informací o produktech
Střešní okna ROTO

Střešní okna ROTO patří k nejkvalitnějším svého druhu jak na českém, tak na evropském trhu, jenž se pyšní svou pověstnou německou kvalitou a více jak 75-letými zkušenostmi. ROTO se řídí jednou základní myšlenkou, což je vynikající kvalita spojená s profesionálním provedením a dokonalou technologií a designem. Pro Váš to znamená - více volnosti, více pohodlí. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.  Okna ROTO mají vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a ochranu proti vloupání. Přednostmi oken ROTO je především dlouhá životnost, rychlá a snadná montáž, jednoduché ovládání, inteligentní řízení a přesnost rozměrů.  Záruka na střešní okna ROTO je 15 let. Vztahuje se dokonce i na rozbití okna kroupami, prasknutí či zlomení kteréhokoliv dílu kování, plastového profilu rámu aj.


Okna ROTO Vám nabízíme za velmi zajímavé ceny s odbornou certifikovanou montáží, ale i bez ní. Na přání provádíme taktéž demontáže starých střešních oken. 


Přednosti ROTO

- dvoudílný límec z pevné hydroizolační difuzní fólie

- kvalitní a jednoduché spojení rámu střešního okna s hydroizolací střechy

- zajistí maximální propustnost vodních par a minimalizuje zachytávání nečistot na povrchu

- provedení pro vodotěsné podstřeší na doptání


pro více informací klikněte na logo

Více informací o produktech
Stavební pouzdra ECLISSE

Klasické otočné dveře jsou sice tradicí, ale často zabírají prostor, který bychom mohli využít k jiným účelům. Systém Eclisse řeší nedostatek prostoru současně s funkcí moderního vzhledu. Pouzdra Eclisse jsou bezpečná, spolehlivá a kvalitní. Je možné do nich osadit jakýkoli typ dveří – standardní, masivní i celoskleněné.


Společnost Eclisse dodává stavební pouzdra pro dveře posuvné do zděných či sádrokartonových příček již od roku 2001. Společnost vychází z dlouholetých zkušeností se zpracováním kovů a plechu a zabývá se výrobou stavebních pouzder již od roku 1989, kdy stavební pouzdra představila jako první na trhu italská společnost ECLISSE s. r. l. Díky mnohaletým zkušenostem a neustálému vývoji výrobní technologie nabízí výrobky kvalitních materiálů.

ECLISSE logo

pro více informací klikněte na logo

 

Stavební pouzdra Eclisse jsou velmi elegantní a chytré řešení pro jakékoli typy interiérů, díky kterým lze konkrétní prostory efektivně využít. Díky zasunutí dveřního křídla do stěny vzniká především vysoká úspora místa. Mezi další výhody patří také snadná montáž a skladnost při dopravě i na místě stavby.


Standardními modely jsou jednokřídlá pouzdra, dvoukřídlá pouzdra pro zasouvací dveře proti sobě, Teleskop pro paralelně posuvné dveře, stavební pouzdro Zákryt (schová dvoje dveře do jedné kapsy uprostřed), nebo Cirkulár pro kruhové a půlkruhové dveře.


Standardně se pouzdro obkládá zárubní, ale nyní máte možnost i bezobložkového řešení díky pouzdru Syntesis® Line, jak pro jednokřídlé, tak pro dvoukřídlé dveře.


Jednotlivé modely se připravují v provedení do zděné či sádrokartonové příčky. Problémem nejsou ani atypická pouzdra do výšky 260 cm pro zděné příčky a do výšky 290 cm pro příčky sádrokartonové.

 

Pouzdra se vyrábí z kvalitního pozinkovaného plechu bez svařování – to by mohlo zinkování poškodit. Výrobky do zděných příček jsou vybaveny i profilovaným plechem a jsou pokryty hustou vroubkovanou omítkářskou sítí (zajistí pevné spojení pouzdra se zdivem a zamezí praskání omítky). Součástí každého pouzdra je horní odnímatelná kolejnice, jenž lze vyjmout i po zabudování pouzdra, což umožňuje nastavování zadního dorazu, nebo dodatečné montáže synchronizace pro dvoukřídlé a teleskopické dveře. Součástí každého pouzdra je montážní krabička obsahující bezúdržbové nosné vozíčky s kuličkovými ložisky o nosnosti 80 nebo 120 kg, vodící trn pro spodní pojezd a regulované zarážky dveří.

 

Stavební pouzdra JAP jsou kombinovatelná se všemi výrobci a modely dveří, které nabízíme.

 

12letá záruka

Více informací o produktech
Stavební pouzdra JAP

Dodáváme stavební pouzdra od společnosti JAP, a to do zdi nebo do sádrokartonu. Jedná se o moderní systém pro zasouvání dveří do příčky, který uspoří spoustu místa a je velice praktický. Stavební pouzdra lze umístit do zděné příčky a jednoduše nahodit omítkou, nebo můžete využít stavební pouzdro JAP pro suchou výstavbu - do sádrokartonu; boky stavebního pouzdra jsou připraveny na přímou montáž SDK desek. Stavební pouzdra JAP se vyrábějí jako jednokřídle ale i dvoukřídlé.

 

Stavební pouzdra jsou bezbariérová, díky čemuž jsou vhodným řešením například i pro rodiny s dětmi, seniory se sníženou možností pohybu či handicapované.

 

Stavební pouzdra JAP jsou kombinovatelná se všemi výrobci a modely dveří, které nabízíme. Stavební pouzdro unese jak dřevěné, tak prosklené i celoskleněné dveře; schová jednokřídlé i dvoukřídlé dveře různé šířky a výšky.

 

pro více informací o pouzdrech klikněte na logo

 

Výhody stavebního pouzdra JAP:

- záruka 10 let

- odnímatelná kolejnice

- tichý chod v hliníkové liště

- kvalitní pojezdový mechanismus

- synchronní posuv u typu Komfort již v základní ceně

- jednoduchá montáž

- pouzdro je vyrobeno z pozinkovaného plechu silného 0,8 mm

- skvělá ochrana dveří (kvalitní ocel)

- spoje nepodléhají korozi, protože místo svařování je použita metoda tvrdého pájení

- vodící trn s přesným vymezením

- pouzdro Standard a Komfort je skladem s dodáním do 1-2 týdnů

- možnost výroby atypických rozměrů pouzdra až do výšky 270 cm

Více informací o produktech
Bezpečnostní dveře a zárubně

Bezpečnostní dveře PRÜM

Vystužené dveřní křídlo společně se systémem bezpečnostních zámků vám zajistí ochranu proti vloupání. Bezpečnostní dveře jsou vhodné do objektů, do kterých má být ztíženo či zabráněno násilnému vniknutí. Kriminální statistky poukazují na vysokou úroveň trestních činů, jako jsou vloupání a krádeže. Důležitá jsou efektní opatření ochrany domu či bytu proti násilnému vniknutí.

 

Dveře požárně odolné PRÜM EW30DP3

Dveře požárně odolné (EW30DP3) jsou instalovány tam, kde je ze zákona vyžadována instalace protipožárního uzávěru (ČSN EN 13 501), například u kotelen na tuhá paliva. Dveře požárně odolné (DP3) lze použít jako vchodové do bytových jednotek pro zvýšení bezpečnosti a zabránění případnému šíření vzniklého požáru. Dveře jsou vyráběny s požární odolností 30 min (EI230/EW30, jednokřídlé, dvoukřídlé) - tyto dveře mohou být pouze plné jednokřídlé a musí být v obložkové protipožární zárubni nebo v protipožární kovové zárubni s těsněním, lze instalovat kukátko a samozavírač. Dveře požárně odolné můžeme dodat se zámkem s panikovou funkcí, s přípravou na panikové kování a kartové systémy.

Více informací o produktech
Protipožární dveře a zárubně

Protipožární dveře PRÜM

Požárně odolné dveře jsou vybaveny zpěňovací páskou, která se aktivuje teplem a slouží k ochraně dveřního křídla před deformací působením extrémně vysokých teplot. Tím je zajištěno, že oheň nemůže proniknout do místnosti. Interiérové dveře PRÜM spadají do třídy požární odolnosti EW30, což znamená, že dveře udrží plamen 30 minut. Každé protipožárně odolné dveře jsou také k dispozici s prahovou lištou (shallex).

 

Požárně odolné dveře PRÜM

Dveře požárně odolné (DP3) jsou instalovány tam, kde je ze zákona vyžadována instalace protipožárního uzávěru (ČSN EN 13 501), například u kotelen na tuhá paliva. Dveře požárně odolné (DP3) lze použít jako vchodové do bytových jednotek pro zvýšení bezpečnosti a zabránění případnému šíření vzniklého požáru. Dveře jsou vyráběny s požární odolností 30 min EI230/EW30, tyto dveře mohou být pouze plné jednokřídlé a musí být v protipožární obložkové zárubni nebo v protipožární kovové zárubni s těsněním, lze instalovat kukátko a samozavírač. Dveře požárně odolné můžeme dodat se zámkem s panikovou funkcí, s přípravou na panikové kování a kartové systémy.

Více informací o produktech
Kliky a dveřní kování

Kování TWIN

Dodáváme kvalitní dveřní kování pro interiér od společnosti TWIN. V její nabídce je také bezpečnostní kování, okenní kování, zámky pro skleněné dveře, posuvné kování, kvalitní systém oboustranného zavírání dveří Ergon, zadlabací zámky, podlahové zarážky a další příslušenství. Vyberte si zboží z našeho sortimentu a získáte dlouhodobou užitnou estetickou hodnotu, jejíž zárukou je vysoká kvalita zpracování, vysoká odolnost, spolehlivost a moderní design. Mimo standardní záruční dobu 24 měsíců nabízíme u vybraných výrobků také zvýšenou záruku 3 roky, 5 let nebo 15 let.
Naše nabídka
Nerezové kování: Je vyráběno z kvalitní oceli - středně legované. Kování jsou odzkoušena ve Státní zkušebně v Jablonci n. Nisou.
Hliníkové kování: Kování jsou upravena eloxováním proti černání hliníku. Vyrábí se technologií tlakového lití.
Mosazené kování: Vyráběno z kvalitní mosazi technologií výroby tlakového lití nebo kováním za tepla. Výkovky jsou vykovány pod tlakem a tím vzniklé zhuštění materiálu zvyšuje pevnost a odolnost výrobku.
Ekonomická řada dveřního kování TWIN LEKO
Dveřní kování za příznivé ceny pro každého. Vyrábí se z nerezové oceli a slitiny barevných kovů. Kování jsou opatřena bezbarvým lakem. Vzhledem k délce životnosti kování doporučujeme čistit pouze měkkým hadříkem.
Ke stažení
certifikáty z www.twin.cz a www.twinleko.cz
Ergon systém: moderní řešení pro Vaše bydlení
Speciální řešení pro malé a těsné interiéry, kde dochází ke kombinaci „otočného a posuvného“ pohybu dveřního křídla v jednom jediném mechanismu. Systém ERGON extrémně minimalizuje nároky na půdorysný prostor otevřeného dveřního křídla oproti klasickému – tímto způsobem Vám ve Vaší domácnosti dokážeme ušetřit až 40 % místa v zádveří. Užívá se v místech, kde dochází k potkávání se dvou až tří křídel, a tak se zlepšuje dostupnost a obyvatelnost malých místností. Dveře doporučujeme především pro panelové byty, malometrážní byty, podkroví, pro komplikované prostory i do obyčejných prostorných domácností jako inovativní způsob a moderní řešení pro otevírání dveří. Takto otevíravé dveře fungují stejně snadno jako běžné dveře.
Realizace systému
Systém ERGON nemá žádné speciální požadavky na rozměry dveří či stavební úpravy. Pro osazení dveří systémem ERGON postačí pouze úprava běžné zárubně a použití bezfalcového křídla. S úspěchem se dveře s tímto systémem používají jak v bytech, tak i ve veřejných objektech (hotely, nemocnice, veřejné budovy aj.). Standardně jsou dveře jednokřídlé, ale lze je dodat i jako dvoukřídlé. Standardní výška je 200 cm- Do váhy 80 kg je zaručen absolutně tichý chod při otevírání i zavírání dveří.
[obrázek systému ERGON]

Dodáváme kvalitní dveřní kování pro interiér od společnosti TWIN. V její nabídce je také bezpečnostní kování, okenní kování, zámky pro skleněné dveře, posuvné kování, kvalitní systém oboustranného zavírání dveří Ergon, zadlabací zámky, podlahové zarážky a další příslušenství. Vyberte si zboží z našeho sortimentu a získáte dlouhodobou užitnou estetickou hodnotu, jejíž zárukou je vysoká kvalita zpracování, vysoká odolnost, spolehlivost a moderní design. Mimo standardní záruční dobu 24 měsíců nabízíme u vybraných výrobků také zvýšenou záruku 3 roky, 5 let nebo 15 let.


Naše nabídka:

  • Nerezové kování: Je vyráběno z kvalitní oceli - středně legované. Kování jsou odzkoušena ve Státní zkušebně v Jablonci n. Nisou.
  • Hliníkové kování: Kování jsou upravena eloxováním proti černání hliníku. Vyrábí se technologií tlakového lití.
  • Mosazené kování: Vyráběno z kvalitní mosazi technologií výroby tlakového lití nebo kováním za tepla. Výkovky jsou vykovány pod tlakem a tím vzniklé zhuštění materiálu zvyšuje pevnost a odolnost výrobku.

 

Ekonomická řáda dveřního kování TWIN LEKO

Dveřní kování za příznivé ceny pro každého. Vyrábí se z nerezové oceli a slitiny barevných kovů. Kování jsou opatřena bezbarvým lakem. Vzhledem k délce životnosti kování doporučujeme čistit pouze měkkým hadříkem.

 

pro více informací klikněte na logo

 

 

MP kování

Prostřednictvím československé firmy MP Kování nabízíme ty nejlepší modely od renomovaných evropských výrobců. Při výběru sortimentu je kladen důraz na kvalitu, příznivé ceny a zajímavý design.
Od MP Kování nabízíme zejména dveřní kování pro interiérové dveře, jehož vzorky si můžete prohlédnout na naši prodejně. V nabídce nechybí ani bezpečnostní kování, kliky na okna a různé doplňky – nerezová madla, dveřní zarážky, mušle na posuvné dveře, dveřní závěsy aj.
Od této firmy dodáváme také poštovní schránky, dopisní vhozy či zvonky. Na výběr je několik desítek poštovních schránek s designem moderním i zastaralým.
V nabídce jsou kliky z řady ALUMINIUM LINE, ITALY LINE, WB LINE, JNF LINE a TUPAI LINE.
Řada ITALY LINE zahrnuje kování od různých italských výrobců, kteří jsou známí svou kvalitou, cenovou dostupností a zajímavým i moderním designem.

Prostřednictvím československé firmy MP Kování nabízíme ty nejlepší modely od renomovaných evropských výrobců. Při výběru sortimentu je kladen důraz na kvalitu, příznivé ceny a zajímavý design.

Od MP Kování nabízíme zejména dveřní kování pro interiérové dveře, jehož vzorky si můžete prohlédnout na naši prodejně. V nabídce nechybí ani bezpečnostní kování, kliky na okna a různé doplňky – nerezová madla, dveřní zarážky, mušle na posuvné dveře, dveřní závěsy aj.

Dodáváme také poštovní schránky, dopisní vhozy či zvonky. Na výběr je máte z několika desítek poštovních schránek s designem moderním i zastaralým.

V nabídce jsou kliky z řady ALUMINIUM LINE, ITALY LINE, WB LINE, JNF LINE a TUPAI LINE.Řada ITALY LINE zahrnuje kování od různých italských výrobců, kteří jsou známí svou kvalitou, cenovou dostupností a zajímavým i moderním designem.

Na čištění a ošetření stačí pouze měkký vlhký hadr, nikoli agresivní chemikálie a čistící prostředky.

Záruka na výrobky MP Kování je minimálně 2 roky od datumu prodeje na prodejním dokladu. Výrobky s prodlouženou zárukou jsou ozančené smybolem 3, 5 nebo 10 let.

 

pro více informací klikněte na logo


Více informací o produktech