Reference


INTERIÉROVÉ DVEŘE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Lucie ZACHOVÁ, Rožmitál pod Třemšínem

"Touto cestou bych chtěla velice poděkovat za dodání a montáž interiérových dveří od spol. Euroform Příbram. V porovnání s ostatními dodavateli, se kterými jsme se během stavby RD setkali musím konstatovat, že byl přístup od samého začátku naprosto profesionální a bezkonkurenčně nejlepší. Vsadili jsme proto i při objednání interiérových dveří na ověřeného dodavatele (v minulosti nám společnost dodávala plastové okna, dveře a vnitřní parapety). I přes moji vysokou náročnost, jsem se službami nadmíru spokojená. Komunikace s paní Jeníčkovou byla výtečná a promptní. Stejné poděkování patří i montážnímu týmu pana Koldy, kdy osazení dveří proběhlo perfektně a se všemi nástrahami si bravurně poradili. Společnost EUROFORM vám vřele doporučuji!"

Milena VODENKOVÁ, Županovice

"Jednoznačně největší spokojenost byla s komunikací s Lucií Jeníčkovou. Naprosto profesionální přístup, trpělivost, ochota. Nesmírně si vážím lidí, kteří se dokáží k zákazníkovi takto chovat. Vše naprosto OK."

Miloš DUBOVSKÝ, Láz

"Počáteční roztrpčení v souvislosti se zaměřením otvorů vystřídal velice příjemný průběh při zpracování samotné objednávky, kdy nám na prodejně společnosti EUROFORM (Čs. armády 29, 261 01 Příbram) bylo vše zodpovězeno s náležitou profesionalitou, vč. předložení návrhů konkrétních řešení. Samotná dodávka a montáž dveří proběhla včas, rychle a bez jakýchkoliv závad. V souvislosti s následným užíváním mohu vyjádřit absolutní spokojenost s vybraným produktem."

FALTYSOVI, Hluboš

"Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za výrobu dveří. S kvalitou výrobku, montáží a se zpracováním Vaší nabídky jsme byli velice spokojeni. Slečna Jeníčková na prodejně je velice laskavá a nechybí jí profesionální přístup k zákazníkům. Pan Lexa je také velice šikovný montážník. Vše proběhlo rychle a kvalitně. Moc děkujeme."

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE

MgA. Ivana VOŽENÍLKOVÁ

"Dovolte prosím, abych touto cestou vyjádřila poděkování Vašim zaměstnancům za vysokou profesionalitu jejich práce a neobvyklou ochotu v přístupu k zákazníkovi. Od zaměření panem Jarešem, přes „papírování“ panem Bartošem, až po samotnou montáž prováděnou panem Skokanem a jeho kolegou, jsem nestačila zírat. Montéři dorazili přesně na čas v 8,00 a téměř bez zastávky pracovali až do 20,15 dokud nedotáhli k dokonalosti i poslední lištičku. Klobouk dolů! Vím o čem mluvím - v činžáku , kde mám trvalou adresu, jsme měnili před 3 léty několik oken a od prvopočátku dodnes jsou s nimi jen samé problémy, které provádějící firma GEOS neráčí vůbec řešit."

Martin TŮMA

 "Měl jsem do dneška na Praze 5 na montáž pány Klokočku a Lachouta. Odvedená práce i přístup byl skvělý."

Martin KŘÍHA, Bc.

"Rád bych Vám poděkoval za okna, které jste včera u mne nainstalovali, všechno proběhlo bezvadně, jsou velice hezká, moc bych chtěl ocenit a vyjádřit poděkování za profesionální přístup, odbornou fundovanost a ochotu Vašeho technika pana Jareše a pana Bartoše, dále montážních pracovníků, kteří okna nainstalovali. Pokud by firem jako je ta Vaše byla většina, tak by se mi mnohem lépe dostavoval dům. Chtěl bych Vám popřát mnoho všeho dobrého do budoucnosti a dovolím si Vás doporučit přátelům, kteří uvažují nebo budou uvažovat o instalaci nových oken jako velice solidní, odbornou, cenově dostupnou a spolehlivou firmu."

J. RŮŽIČKOVÁ, Bystřice

"Včera jsem zde měla montéry na výměnu okna.Chtěla bych tímto poděkovat za jejich perfektní práci.Je jen velká škoda,že takových řemeslníků neví více.Jsem velice spokojena a již jsem také předala kontakt na vaši firmu.Všude vás budu chválit. Ještě jednou vám děkuji a přeji hodně zakázek."